Kurumsal
Hizmetlerimiz
Lokasyonlar
Referanslar
Remote working

Hijyen ve Sanitasyon

İnsan ve toplum sağlığının korunması için, modern dünyada sağlık ve güvenlik daha önce hiç olmadığı kadar önemli. İşletmeler ve topluluklar, hijyen ve sanitasyon standartlarını en üst seviyede tutarak sağlıklı bir çevre oluşturmanın yollarını aramaktadır.

Bu sebeple, TSE GLOBAL olarak, müşteri talebine bağlı olarak 5996 sayılı kanun ve Türk gıda mevzuatı uyarınca veya TS 13027 Gıda Üretim Yerlerinde Hijyen ve Sanitasyon Genel Kurallar Standardına göre muayene hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Gıda hijyen- sanitasyon denetimimiz; işletmelerin daha temiz ve hijyenik koşullarda üretim yapabilmeleri için hammadde kabulden son tüketiciye ulaşana kadarki sürecin uygunluğunun denetimini, gıda güvenliğini ve kalitesini arttırabilecek uygulamalar için alt yapı, ekipman, sosyal alanlar, hammadde kabul ve depolama, üretim, atık kontrolü ve ortam koşullarının değerlendirilmesini içerir.

Hijyen ve sanitasyon muayenelerimiz, TS EN ISO/IEC 17020 standardı çerçevesinde ve uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Muayene sonucu hazırlanan raporda işletme, uygulama hataları ve eksikliklerini görmekte olup gerekli düzenleyici faaliyetleri alarak bu konuda gerekli şartları sağlamış olmaktadır.

Hijyen ve Sanitasyonda Güvenilir Partneriniz

Hijyen ve sanitasyon, hem işletmelerin hem de toplulukların güvenliğini sağlamak için temel bir gerekliliktir. Uzmanlarımız, işletmenizin hijyen standartlarını değerlendirir ve en iyi uygulamalara uygunluğunu doğrular. Temizlik ve hijyen konularında endişelerinizi azaltmak ve müşterilerinize güven vermek için buradayız.

Ayrıca, talep edildiğinde muayene kapsamında numune alınarak ISO/IEC 17025:2005 standardına göre akredite olmuş deney laboratuvarında analiz hizmeti de verilmektedir.

İşletmeler tarafından hijyen-sanitasyon muayenelerinin periyodik olarak gerçekleştirilmesi ve üretim belirlenmiş standartlar çerçevesinde sürdürülebilmesi; müşteri memnuniyetine olumlu katkı sağlamanın yanında, büyük resimde kamu sağlık ve güvenliğine de katkı sağlamaktadır.

Uzmanlığımızla Sizin Yanınızdayız

Müşteri memnuniyeti ve güvenliği, çalışmalarımızın merkezinde yer alır. ISO 17020 akreditasyonumuz, hijyen ve sanitasyon muayenelerinde yüksek standartları taahhüt ettiğimizin bir kanıtıdır. Uzman ekip ve deneyimimizle, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak sağlığınızı ve güvenliğinizi artırmak için buradayız.


Ana Sayfa
İletişime Geçin
Uluslararası Uygunluk Değerlendirme Servisi A.Ş.
© 2024, Turkey. Tüm Hakları Saklıdır

Sitelerimizi, hizmetlerimizi veya araçlarımızı ziyaret ettiğinizde veya bunlarla etkileşimde bulunduğunuzda, biz veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız size daha iyi, daha hızlı ve daha güvenli bir deneyim sunmaya yardımcı olmak ve pazarlama amacıyla bilgi depolamak için çerezleri kullanabiliriz